Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.01.2021

Неділя перед Хрещенням Господнім

013

У 32-й недільний день після П’ятидесятниці, що передує в цьому році великому святу Богоявлення Господнього, звершується святкування Собору 70-ти апостолів.

Напередодні недільного дня митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив всенічне бдіння в Успенському соборі.

У сам день свята також у Великій церкві Намісник Києво-Печерської Лаври співслужив під час Божественної Літургії Священноархімандриту Києво-Печерської Лаври Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Також Його Блаженству співслужили єпископи Баришівський Віктор і Бородянський Марк, братія і гості обителі в священному сані.

Після читання Євангелія Предстоятель УПЦ звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому переказав згідно з Євангелієм і церковним Переданням земне життя Господа Іісуса Христа від Його Різдва до виходу на суспільне служіння, яке почалося після Хрещення Господня. «Господь Іісус Христос, – продовжив Митрополит Онуфрій, – є для нас Спасителем як Бог. Він взяв на Себе наші гріхи і знищив їх на Хресті і зробив нас вільними, вирвавши з рук диявола. Але Він також дав нам приклад, як ми повинні чинити в цьому житті. Як Людина Він є нашим Учителем і прикладом для наслідування».  

Під час богослужіння підносилися сугубі молитви про припинення «згубної пошесті» та дарування Божої допомоги лікарям.

Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх віруючих з Неділею перед Хрещенням Господнім і прикликав на паству Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: