Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

06.01.2023

Намісник Лаври звершив богослужіння Різдвяного святвечора

065

У навечір’я перед великим святом Різдва по плоті Господа нашого Іісуса Христа митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію свт. Василія Великого, якій передує вечірня. На початку богослужіння у храмі прп. Агапіта Печерського за уставом були звершені царські часи. Євангельські зачала 1-го та 9-го часу прочитав Намісник Києво-Печерської Лаври. Його високопреосвященству співслужили єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря у священному сані.

За богослужінням була звершена дияконська хіротонія.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення  було звершено славлення Різдву перед святковою іконою в центрі храму із запаленою свічкою, що символізує світло Христове, яке просвітило темряву земного буття, котре погрязло в гріхах.

Браття та сестри, нагадуємо, що соборне богослужіння у цьому ж храмі розпочнеться о 17 годині, а братські нічні богослужіння престольного свята будуть звершені згідно з розкладом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: