Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Де зупинитися

001-2

Отці Печерські завжди з радістю зустрічали кожного, хто приходив в обитель на Київських пагорбах для поклоніння великим святиням і в пошуках відповідей на духовні питання і умиротворення в своїх серцях.

Продовжуючи давню традицію гостинності, братія завжди з радістю приймає всіх паломників і прихожан. Гостям Лаври з різним достатком пропонується зупинитися в Будинку паломника. Готельні номери знаходяться на території історичного гостиного двору в корпусах монастиря № 58, № 54 та № 56. Відрізняються вони кількістю осіб, що поселяються в кімнаті, рівнем комфорту і наявністю зручностей.

Братія монастиря скрупульозно стежить за порядком в келіях-гостиних, за розпорядком дня, за дотриманням правил проживання, тому що Будинки паломника розташовані на території найдавнішого монастиря Святої Русі, а проживання в такому місці передбачає дбайливе ставлення. При необхідності про це нагадають з розумінням і любов’ю, щоб в душі людини залишалося і зберігалося те умиротворення, яке вона отримує, перебуваючи в Святий Печерської обителі.

Для бажаючих зупинитися в лаврських гостиних дворах нагадуємо, що необхідно заздалегідь забронювати місце за вказаним контактним телефоном, а після прибуття в Лавру дотримуватися встановлених правил поведінки та розпорядку дня.