Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

17.03.2022

Намісник Лаври звершив чернечий постриг

001Щороку під час Святої Чотиридесятниці у Ближніх печерах братія Києво-Печерської Лаври приймають постриг у малу схиму.

На другій седмиці Великого посту в печерному храмі преподобного Антонія Печерського в мантію були пострижені ієродиякони Христофор з нареченням чернечого імені Лонгін (на честь прп. Лонгіна, воротаря Печерського), Андронік з нареченням чернечого імені Марк (на честь прп. Марка Гробокопача), а також інок Северіан з нареченням чернечого імені Паїсій.

Після постригу владика Павел звернувся до новопострижених ченців: «Бажаю вам озброїться правдою, терпінням та смиренням. Завжди пам’ятати про ті обітниці, які ви щойно дали, мати послух до всієї у Христі братії і пам’ятати про те, що ви знаходитесь у домі Божої Матері, Котра є тут Господинею та Управителькою.

Нехай Господь заступництвом Своєї Пречистої Матері та преподобних і богоносних отців наших Антонія та Феодосія, а також усіх чудотворців Києво-Печерських допоможе вам на вашому чернечому шляху, щоб стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Після постригу новопострижені ченці пройшли до Хрестовоздвиженського храму, де протягом трьох діб неусипно читатиметься Псалтир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник постриг

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: