Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

26.03.2020

У Лаврі звершено чернечий постриг

Традиційно в період Великого посту у Святій Печерській обителі звершуються іночеські і чернечі постриги. На Хрестопоклонній седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив чернечий постриг насельників Лаври в храмі преподобного Антонія Печерського, котрий знаходиться в Ближніх печерах.

Були пострижені в чернецтво: ієродиякон Платон з ім’ям Панкратій на честь преподобного Панкратія, затворника Печерського; ієродиякон Амвросій з ім’ям Євстратій на честь преподобномученика Євстратія Печерського; ієродиякон Христодул з ім’ям Еразм на честь преподобного Еразма Печерського; інок Прокопій з ім’ям Піор на честь Піора, затворника Печерського.

Після постригу владика Павел звернувся до новопострижених ченців: «Бажаю вам завжди пам’ятати про ті обітниці, які ви тільки що дали, завжди мати послух до всієї у Христі братії, завжди пам’ятати про те, що ви перебуваєте в домі Божої Матері, Яка є тут Господаркою і Управителькою. Нехай Господь заступництвом Своєї Пречистої Матері і всіх чудотворців Києво-Печерських допоможе вам на вашому чернечому шляху, щоб стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Далі новопрострижені монахи пройшли до Хрестовоздвиженського храму, де протягом декількох днів читався Псалтир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник постриг

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: