Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

10.03.2022

Владика Павел звершив богослужіння першої середи Великого посту

hdr

У третій день Святої Чотиридесятниці Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив великопісні уставні богослужіння.

У середу вранці була звершена перша в цьому році Літургія Передосвячених Дарів. У Хрестовоздвиженському храмі Наміснику обителі співслужили братія та гості монастиря у священному сані.

Цього ж дня увечері митрополит Павел прочитав третю частину Великого покаянного канону в храмі в ім’я Агапіта Печерського, після чого промовив архіпастирське слово.

«Канон прп. Андрія Критського допомагає людині переосмислити своє життя. Його слова повинні пройти через серце і розум, щоб відобразитись там у цих віршах покаянного псалма: ”Помилуй мене, Боже, з великої милості Твоєї”. Це найголовніше, що ми повинні запам’ятати на все життя.

Ми грішимо завжди, але повинні каятися, щоб йти спасительним шляхом. Це шлях об’єднання з Богом, шлях любові та милосердя. Головне не заснути духовно, і нехай сподобить нас Господь радісного, блаженного та вічного життя!», — побажав усім віруючим Намісник Лаври.

На завершення Намісник Лаври преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник піст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: