Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

27.12.2021

Священнослужителі Лаври відвідали мешканців будинку для людей похилого віку у м. Березані

003

Насельники Києво-Печерської Лаври архім. Арефа та архід. Філарет разом із ієреєм Димитрієм Бондарем – настоятелем Успенського храму міста Березані побували з візитом у стаціонарному відділенні Березанського міського територіального центру, де надають допомогу одиноким людям похилого віку.

Духовенство зустрілося із завідувачкою відділення стаціонарного догляду Третьяк Наталією Дмитрівною. Священнослужителі поспілкувалися з мешканцями будинку, надали духовну підтримку. Також з Лаври передали ікони, продукти, солодощі, одяг, ковдри, коляски для людей з обмеженими фізичними можливостями, спеціалізоване ліжко, засоби гігієни, побутову хімію, памперси для дорослих.

плакат синийБраття і сестри! Ми дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик та надав посильну допомогу підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Небайдужих до чужого горя людей виявилося багато. Також продовжуємо просити про надання допомоги нашим підопічним. Можна жертвувати одяг та взуття. Вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям у непростих життєвих обставинах.

На Вас чекають за адресою: Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: