Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.02.2017

Будинку для престарілих надійшла допомога з Лаври

007За багаторічну практику роботи соціального відділу Києво-Печерської Лаври для братії питання про те, яка допомога для людини найбільш цінна, вирішено однозначно. Можна нагодувати, обігріти, надати матеріальну допомогу, але це не йде ні в яке порівняння з тим, як згаслий погляд змінюється після кількох добрих слів. Воістину, дивовижне багатство — людська увага.

Днями ієромонах Гліб і співробітники благодійного фонду святих благовірних князів Бориса і Гліба, протоієрей Андрій — настоятель храму на честь Архістратига Божого Михаїла с. Грузьке Макарівського району Київської області побували в будинку для літніх людей. У ньому проживають ветерани Великої Вітчизняної війни, люди похилого віку зі статусом «діти ВВВ», пенсіонери. Дивовижно, що деякі скоро будуть відзначати століття.

Приймали дорогих гостей з великою радістю, дякували за подаровані ікони, духовну підтримку, просили приїжджати частіше, привозити молитовники, надруковані крупним шрифтом для людей зі слабким зором. Всі настільки були натхненні спілкуванням, що після задушевної бесіди самі дзвінкоголосі заспівали для дорогих гостей!

Також в будинок для престарілих привезли одяг, медикаменти, консервацію, постільну білизну, посуд, засоби гігієни, пральну машину, телевізор.

Браття і сестри, підопічним соцвідділу Лаври постійно потрібні продукти харчування, одяг, взуття, канцелярські товари та засоби особистої гігієни, побутова хімія.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: