Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.03.2021

Братія Лаври відвідали багатодітні сім’ї

001-2Браття, що допомагають відділу соціального служіння – архімандрит Арефа і архідиякон Філарет, в перші дні весни відвідали багатодітні сім’ї, де є діти з обмеженими фізичними можливостями, що мешкають в невеликих населених пунктах Київської області.

Насельників Печерської обителі як завжди зустріли з радістю. Дітлахи навперебій намагалася поділитися своїми невибагливими новинами, дорослі радо приймали гостей, дякували за подарунки і речі першої необхідності. З Лаври передали ікони, продукти, одяг, канцелярські товари, всім дітлахам дісталися м’які іграшки, розвиваючі ігри.

Але особливо приємно було приймати таких гостей Даринці, яка відзначала свій день народження. Отець Арефа і отець Філарет привітали дівчинку, побажали допомоги Божої та благословення на життєвому шляху.

Радість від цієї зустрічі надовго запам’ятається як дітлахам та їхнім батькам, так і братії соціального відділу.


001Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати теплий одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: