Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

18.12.2020

Братія обителі привітали дітлахів з днем Св. Миколая

004

Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври багато років поспіль незмінно вітає зі святом – днем Святителя Миколая Чудотворця дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. У житії святого є епізоди, коли він допомагав людям, спасаючи при цьому їх душі. І в християнській свідомості закріпилося наслідування великому святому.

Архімандрит Гліб і архідиякон Філарет напередодні свята побували в сім’ях підопічних відділу, які проживають в невеликих населених пунктах Київської області. Коли отці підходили з оберемком м’яких іграшок до одного, другого, третього дому, вибігала щаслива дітвора, і кожна дитина зі завмиранням серця чекала, що саме їй дістанеться в подарунок.

Чого тут тільки не було! Мультяшні герої, казкові персонажі, волохаті ведмедики різних мастей, рожеві вгодовані поросята, їжачки, зайчатка, бегемотики, цуценята і собаки подоросліше, сонечки… Дівчаткам дісталися ляльки, хлопцям – поповнення в іграшковий автопарк. Звичайно, ніхто не залишився без святкового мішечка з цукерками.

І також в кожну сім’ю з Києво-Печерської Лаври передали Біблію для дітей.

Браття і сестри! Дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик і допоміг привітати цими подарунками малечу. Ви можете допомогти підготувати подарунки до Різдва Христового! Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

Ми продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, зимовий одяг і взуття.

Теплих речей потребують і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: