Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

20.05.2017

Напередодні свята святителя Миколая братія вручили подарунки дітям

Віруюча людина може засвідчити любов до ближнього служінням йому: «Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового» (Гал. 6:2). Тому завжди в історії християнства в монастирях підносилися молитви, шанували всіх стражденних, творили милостиню во славу Божу.

У соціальному відділі Києво-Печерської Лаври не буває вихідних і святкових днів, коли братія звільняються від своїх послухів. Ближньому тут служать завжди, допомагають всім, зігріваючи людські серця, підтримуючи духовно молитвою і пастирським повчанням, якщо потрібно — мовчазним співчуттям, не відпускають з порожніми руками кожного, кого Господь посилає.

В одному з відділень дитячої лікарні «Охматдит» побували братія соцвідділу, спілкувалися з дітьми — пацієнтами клініки, їх батьками, привезли необхідні медикаменти, в черговий раз переконавшись, що найголовніше для людини — зцілення душі, а потім вже Господь дає і полегшення в тілесних недугах.

Про те, що в соцвідділі надають необхідну допомогу, знають вже багато людей. Сюди приходять постійно хворі, немічні, ті, які потрапили в складні життєві ситуації. Часто приходять самотні жінки, що самостійно виховують дітей, вимушені переселенці, також люди з різними тілесними недугами приїжджають на інвалідних візках. Ніхто не залишається без духовної розради, нікого не відпускають з порожніми руками. Особливо приємно братії бачити посмішки дітей, підбирати дитячий одяг, взуття, знаходити іграшки, обдаровувати солодощами.

Крім постійних відвідувачів, прибуваючих в Лавру, братія соціального відділу також відвідують сім’ї, і установи, де особливо потрібна духовна підтримка. Цього разу ієромонах Гліб відвідав прекрасну і дружну сім’ю, в якій бабуся виховує трьох онучок-школярок. Затишна квартира, чистота і порядок, ошатні усміхнені дівчинки — все видає дружну атмосферу, турботу один про одного, справжню жертовну любов. Батюшка з задоволенням спілкувався з господинями будинку, передав в дар ікону, для всіх знайшлися гостинці та подарунки. Дітвора отримала іграшки: ошатну ляльку і мудру черепашку, подушечку, і, звичайно ж, солодощі. З самого необхідного — продуктові набори, одяг, канцелярське приладдя старанним ученицям. На знак подяки дівчинки довірливо показали отцю Глібу свої малюнки.

Браття і сестри, в соцвідділі Лаври постійно проходить благодійний збір пожертвувань для дитячих будинків та інтернатів. Можна перерахувати кошти за вказаними реквізитами, також можна передати продукти, одяг, подарунки та інше, попередньо погодивши перелік необхідного за вказаними телефонами. Також соцвідділ передає пожертвування в багатодітні сім`ї, дітям і дорослим людям з інвалідністю, вимушеним переселенцям та іншим категоріям, що потребують допомоги. Кожен з нас може приєднатися до тих, хто творить діла милосердя.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: