Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

16.12.2016

Братія соцвідділу вручили подарунки сім’ям з дітьми

Різдвяний піст передує святкуванню найбільшої події в історії людства — Народженню Спасителя. Господь закликає проявляти милосердя до ближніх, що зазнали лиха, нужденим, хворим і, звичайно ж, дітям, обділеним батьківською увагою. На шляху проходження Филипова поста Господь дає свята.

Один з таких світлих і улюблених усіма днів — день пам’яті Святого Чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври дякують тим, хто відгукнувся на прохання про пожертвування подарунків, солодощів, іграшок, які братія Лаври вручають дітям разом з вітаннями. Щоб встигнути привітати всіх дітей, братія почали приїжджати з поздоровленнями і подарунками заздалегідь.

Так, зокрема, ми писали про відвідування дітей з інвалідністю, яким надійшло запрошення побувати в Лаврі. Милістю Божою здорові дітлахи і з обмеженнями в пересуванні недавно побували в Печерській обителі. Ієромонах Лукіан в Аннозачатіївському храмі звершив молебень, по закінченні якого звернувся до юних паломників, закликаючи їх не занепадати духом, довіритися Господу, бачити у всьому Його благу волю. Діти з вдячністю слухали підбадьорюючі слова батюшки, раділи подарункам.

Також братія відвідали дружну сім’ю, в якій бабуся займається вихованням своїх трьох онучок, всі були раді гостям, гостинцям і подарункам, які братія передали з Лаври.

В продовження вітальної акції братія соціального відділу на чолі з ієродияконом Філаретом побували з подарунками та солодощами в сім’ях з дітьми, які проживають в Київській області. Діти, отримавши святі ікони, задавали питання на духовні теми, отримуючи від братії вичерпні відповіді. Також настільні ігри, іграшки, цукерки в святкових упаковках — такі подарунки з Києво-Печерської Лаври дісталися дітлахам.

У соціальний відділ постійно приходять батьки, які виховують маленьких дітей. Допомога малозабезпеченим сім’ям надається негайно. Підбирається одяг і взуття, до Дня Святого Миколая вручаються подарунки — настільні ігри, іграшки, солодкі набори.

Звичайно, братії завжди приємно дарувати, знаходити матеріальну допомогу своїм підопічним, але головна мета всієї благодійної діяльності — це засвітити і підтримати в серцях малюків і дорослих віру, направити думки і почуття в правильне духовне русло.

Так, наближаючись до святкування дня пам’яті Святого Миколая, отримуючи подарунки, спілкуючись з братією, діти готуються зустріти усвідомлено і гідно Різдво Христове.

Митрополит Антоній Сурожський в своїх повчаннях говорить про те, що благодійність, до якої закликає християнство, є справжньою, правдивою тільки в тому випадку, коли в людині, якій надаєш допомогу, бачиш не просто людину, а Самого Христа.

У кожного з нас, браття і сестри, є можливість долучитися до найбільшої Таємниці, прийняти від Самого Господа якісь духовні дари, якщо ми з чистими намірами допоможемо нужденним. Соціальний відділ продовжує вітати дітей з майбутніми святами — Днем Святого Миколая, з Різдвом Христовим, також постійно надає допомогу всім підопічним. Братія з вдячністю прийме пожертвування: продукти, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію, подарункові солодкі набори, дитячі іграшки.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: