Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

25.11.2016

Братія Лаври відвідали дітей, які залишилися без батьківської опіки

Днями братія соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі з ієродияконом Філаретом відвідали своїх особливо улюблених підопічних — дітвору з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району Київської області. Треба сказати, що в соцвідділі завжди проявляється особливе ставлення до дітей, позбавлених опіки батьків.

Діти не залишаються без нагляду, без людської участі дорослих, перебуваючи у відповідних установах. Але кожен раз, приходячи до дитячого приймальника-розподільника, отці максимально уважно, з величезним душевним трепетом ставляться до кожної дитини. І дитячі серця відкликаються на доброту, відповідають взаємністю.

Гості в с. Копилов приїхали для того, щоб поспілкуватися, підтримати тих, хто впав у смуток, хоч трохи своїм візитом внести радість в будні дитячого закладу. Діти навперебій намагалися розповісти братії про себе, про своїх друзів, про успіхи і труднощі в навчанні, про дозвілля. Педагогічний колектив свої кращі людські якості, досвід і знання спрямовує на те, щоб кожен вихованець Центру відчував себе членом великої дружної родини. Тому вчителі і вихователі завжди дуже раді гостям з Лаври, розуміючи, як важливо дітлахам спілкування з православними священнослужителями.

Браття і сестри, ваша щедрість дозволяє багатьох нуждених підтримувати і допомагати в проблемах, труднощах, надавати духовну і матеріальну підтримку. Братія соціального відділу сердечно дякують усім, хто жертвує необхідне для подальшої передачі підопічним відділу. Зараз існує гостра необхідність в продуктах, теплому одязі і взутті (можна вживаному, в хорошому стані) і іншому.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: