Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

06.04.2017

Братія соцвідділу надають допомогу свої підопічним з сіл Київської області

004В невеликих населених пунктах буває набагато складніше влаштуватися на роботу, мати достатньо коштів для існування. Звичайно, про це знають братія соціального відділу, тому і часто відвідують своїх підопічних, які проживають в невеликих селищах, селах.

З ініціативи священика одного з храмів Київської області для зустрічі з насельниками Лаври батюшка запросив в храм людей зі свого села і сіл, що знаходяться по сусідству, які потребують допомоги. В основному це були прихожани цього храму — пенсіонери, дорослі люди і діти з інвалідністю, багатодітні сім’ї.

Всім присутнім з Лаври передали збори трав, чай, продукти, одяг, дітям — іграшки.

По дорозі відвідали давніх знайомих Марію, Галину з о. Лукіаном. Їм вручили ікони, стрітенські свічки, хрещенську воду, хусточки — все це вони замовляли раніше. А так як ці жінки суворі постниці, їм залишили мішки з картоплею, пісні продукти. У будинку немає електрики, тому братія соцвідділу залишили їм свічки. На прохання господинь будинку священик окропив їх і житло святою водою.

У соціальний відділ постійно приходять за допомогою. Людей різного віку і доль об’єднує одне — вони всі потрапили в непросту ситуацію. Наприклад, дівчина, яка виявилася одна, виношуючи дитину, звернулася в Лавру, отримала набір медикаментів, одяг. Або ось ще одна непроста доля: жінка похилого віку живе з сином, який через хворобу має інвалідність, обмежений в пересуванні, вона ж сама виховує і онука. Прийшла за допомогою в соцвідділ, братія вручили ікону, дали гроші, продукти. Пішла раба Божа втішена.

Браття і сестри! Ви можете допомогти знедоленим, тим, хто особливо потребує нашої з вами допомоги, пожертвувавши в соцвідділ продукти, одяг, взуття, все, що можна передати підопічним соціального відділу.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: