Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.06.2017

Братія соцвідділу приділяють особливу увагу допомозі дітям

008Здається, зовсім недавно відзначався Міжнародний день захисту дітей, коли особлива увага приділяється підростаючому поколінню. Свято залишається позаду, але діти не перестають потребувати допомоги та уваги. Це добре розуміють братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври.

До Центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району Київської області ієромонах Гліб приїхав провідати дітлахів. Йому були дуже раді, як і завжди. Гостю продемонстрували свої досягнення в навчанні, познайомили з побутом. Батюшці було приємно дізнатися про те, як живуть діти, чим займаються. Особливо дітям хотілося продемонструвати ті навички, які придбали в ході спортивних тренувань.

Коли батюшка пройшов в кімнати самих маленьких, важко було стримати природні емоції. Дитяча увага до отця Гліба давала зрозуміти, що дітлахам гостро не вистачає батьківської ласки.

Також в щоденному потоці відвідувачів соцвідділу часто зустрічаються батьки чи бабусі з дітьми. Особливу радість приносить братії соцвідділу надання допомоги таким людям з особливими проблемами. Нещодавно, наприклад, у відділі отримали все необхідне мама і дитина, де мама має інвалідність (проблеми в нормальному функціонуванні слуху та мовленні), також приходила бабуся з онуком. Всі отримали фінансову допомогу, солодощі, іграшки.

Браття і сестри, в соціальному відділі Києво-Печерської Лаври візьмуть пожертвування для підопічних — дітей і дорослих людей, які особливо потребують допомоги. Нагадуємо, що існує потреба в продуктах, [u1] одязі і взутті (можна б/у, в хорошому стані), медикаментах, побутовій хімії. Також жертвують іграшки, книги, дитячі коляски, інше.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: