Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

11.07.2018

Братія Лаври відвідали дитячий розподільник села Копилов

003

Напередодні свята святих первоверховних апостолів Петра і Павла братія на чолі з керівником відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонахом Лукіаном відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району Київської області.

Традиційно діткам були передані іконки, солодощі, іграшки, необхідні медикаменти. Особливу радість у дітей викликало жваве спілкування зі священиком, під час якого кожен міг задати батюшці питання і отримати на них відповіді.

Звертаючись до всіх дітей, які з тих чи інших причин опинилися в цьому дитячому закладі, отець Лукіан сказав: «Від усієї душі всіх вас я вітаю з прийдешнім святом святих апостолів Петра і Павла! Цих апостолів також називають первоверховними, так як вони найбільше потрудилися для проповіді Євангелія Христового, і завдяки їх працям, як і працям всіх апостолів, до цього дня люди зберігають віру в Христа, і кількість християн тільки збільшується! Нехай молитвами цих апостолів Господь зміцнить вас у вашому житті, дарує здоров’я і допоможе перенести всі життєві труднощі. Бережи вас усіх Господь!»

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг і взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: