Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

11.07.2019

Братія соцвідділу Лаври надали допомогу багатодітним сім’ям Макарівського району

001

У священнослужителів, які несуть послух у відділі соціального служіння Києво-Печерської Лаври, сформувалося загострено уважне (якщо можна так висловитися) ставлення до підопічних, розуміння того, чим саме можна і потрібно допомогти в тій чи іншій ситуації. У переддень свята славних і всехвальних первоверховних апостолів доречно звучать слова святого апостола Павла, над якими не владний час: «Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам’ятати слова Господа Іісуса, бо Він Сам проказав: “Блаженніше давати, ніж брати!”» (Діян. 20:35).

Днями архімандрит Арефа і архімандрит Гліб побували у «підшефних» з Макарівського району Київської області. У супроводі священика одного з місцевих храмів отця Іоанна братія Лаври відвідали багатодітні сім’ї. Для кожного, з ким спілкувалися гості зі столиці, знайшлися слова розради і підтримки за заповітом Самого Господа: «Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих» (Мф. 4:4).

Розуміючи всі труднощі життя багатодітної сім’ї, отець Арефа і отець Гліб постаралися так розподілити матеріальну допомогу між сім’ями, які курирує соцвідділ, щоб кожному сімейству дісталося саме те, в чому є гостра необхідність. З вдячністю нужденні взяли дитячу коляску, одяг, продукти, духовну літературу, і, звичайно ж, особливу радість дітворі доставили іграшки!

В ході спілкування з’ясувалося, що таким сім’ям нелегко збирати дітей до школи. Тому братія Печерського монастиря, хоч зараз ще канікули, з розумінням поставилися до прохання про допомогу канцтоварами і іншим «приданим» для старанних учнів.

Браття і сестри! Співробітники соцвідділу висловлюють подяку всім, хто надає посильну допомогу, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври. Як сказано вище, багатодітним сім’ям потрібно надати допомогу в підготовці дітей до нового навчального року. Тут з вдячністю приймуть в дар канцтовари, шкільне приладдя, а також все, що може знадобитися дитині шкільного віку.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: