Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

02.09.2017

Допомога дітям Макарівського району від соцвідділу Лаври

040Братія соцвідділу Києво-Печерської Лаври перед початком навчального року постаралися побувати у дітей, сім’ї яких найбільше потребують допомоги. Місцевий священик протоієрей Іоанн і насельник Печерської обителі ієродиякон Філарет приділили найбільшу увагу сім’ям, які проживають в Макарівському районі Київської області. До переліку тих, хто приймав у себе гостей з Лаври, увійшли члени багатодітних сімей, сім’ї з хворими дітьми, також є і такі, де всіх дітей доводиться виховувати і піднімати на ноги тільки одному з батьків.

Як правило, в таких сім’ях діти допомагають дорослим у веденні домашнього господарства. Братія в одній сім’ї спостерігали, як дитина допомагає мамі, сама чистить картоплю.

Також побували у свого старого друга, який з недавнього часу залишився один. Раніше вони удвох з мамою зустрічали гостей, завжди намагалися пригостити хоч чаєм, зараз він залишився один, але дуже радий братії, не сумує, дякує за те, що йому привозять з Лаври продукти, одяг.

Всім, у кого побували гості з Лаври, були доставлені продукти тривалого зберігання, одяг, а дітлахам — солодощі, іграшки, канцелярські товари.

Користуючись можливістю, колектив соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври дякує всім, хто відгукнувся і зробив пожертвування. Завдяки небайдужим добрим людям братія допомагають підопічним соцвідділу.

Також нагадуємо, що соцвідділ продовжує приймати в якості пожертви продукти тривалого зберігання, одяг, взуття, канцтовари, побутову хімію та інше.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 15 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: