Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

16.09.2020

Братія соцвідділу допомогли зібрати в школу дітей з малозабезпечених сімей

006

Перед початком навчального року Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври просив про допомогу всіх небайдужих. Потрібно було допомогти багатодітним і малозабезпеченим сім’ям підготувати все необхідне для того, щоб діти могли відвідувати школу. Всім, хто відгукнувся на прохання, співробітники соцвідділу і сім’ї, які отримали допомогу, дякують сердечно!

Братія соцвідділу на чолі з ієродияконом Філаретом побували в невеликих населених пунктах Київської області. У місцевому храмі братія передали багато з того, що пожертвували в відділ, тим, хто прийшов на цю зустріч. Потім насельники Лаври відвідали сім’ї з Київської області, котрі вони курирують. З вдячністю там приймали канцелярське приладдя і дитячі речі, солодощі й іграшки. Також ті батьки, які виховують малюків, отримали дитячі коляски.

Перше вересня вже позаду, але тим не менш підопічні соцвідділу завжди будуть раді з вдячністю прийняти те, що добрі люди готові їм пожертвувати.

Браття і сестри! Продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, портфелі, ранці, сумки, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, демісезонний (можна вже й зимовий) одяг і взуття. Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

У теплих речах мають потребу і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: