Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

07.09.2017

Братія соцвідділу Лаври відвідали багатодітні сім’ї с. Морозівка

010Перші дні нового навчального року приносять не тільки радість зустрічі зі школою для дітей та їх рідних, а й знайомі всім клопоти з підготовки до навчання і матеріальні витрати. Певне навантаження в цей період лягає на плечі батьків багатодітних сімей.

Братія соціального відділу завжди намагається відвідати якомога більше своїх підопічних в перші дні вересня. Архімандрит Арефа і ієрей Миколай побували в селі Морозівка в багатодітних сім’ях. Незважаючи на те, що ці сім’ї живуть в різних побутових і матеріальних умовах, всім дітям дісталися гостинці з Лаври, з усіма батюшки встигли поговорити, наставляючи співвідносити своє життя з заповідями Божими, сподіваючись на Його милість. На завершення бесіди цим сім’ям були піднесені ікони.

У кожну сім’ю священики принесли канцелярське приладдя, що стане в нагоді як учням, так і дошколятам, духовну дитячу літературу, розвиваючі ігри, іграшки, солодощі, продукти тривалого зберігання.

Звичайно ж, всі були раді дорогим гостям, запрошували навідуватися якомога частіше.

Браття і сестри, давайте допоможемо нужденним! Нагадуємо про те, що соцвідділ продовжує приймати в якості пожертви продукти тривалого зберігання, одяг, взуття, канцтовари, побутову хімію та інше.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: