Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

16.03.2017

Соцвідділ Лаври постійно надає допомогу дітям та інвалідам

Прихід довгоочікуваної весни для багатодітних сімей зі скромним бюджетом завжди тягне за собою багато турбот для батьків. Діти ростуть швидко, і зміна сезонів передбачає часте оновлення гардероба улюблених чад. Тому в соцвідділ Лаври в такий час звертаються батьки, які виховують кількох дітей, люди, дохід яких не дозволяє купувати дорогі обновки.

У приміщенні соціального відділу, де зберігаються одяг та взуття з пожертвувань, численні відвідувачі підбирають для себе все необхідне, ніхто не виходить без добротних речей, зручного взуття. Особливо радіють дітлахи яскравому, гарному, практичному одягу, чобіткам і черевичкам, іграшкам та солодощам.

Також священнослужитель Лаври ієродиякон Філарет відвідував підопічних соцвідділу, які проживають в населених пунктах Київської області, на дому. Долі у людей, звичайно ж, різні, але проблеми приблизно однакові. Тому матеріальні проблеми супроводжують і духовні, що, звичайно, беруть до уваги братія обителі, приходячи в гості.

У багатьох багатодітних сім’ях з труднощами доводиться справлятися тільки одній мамі. Зворушливо спостерігати, як в таких сім’ях підростаючі діти дбають про молодших, особливо опікуючи братиків і сестричок з інвалідністю по зору.

Всім, хто самостійно звертається в соцвідділ, а також тим, до кого братія приїжджали в гості, передаються продуктові набори, одяг і взуття, медикаменти, дітям — настільні ігри, іграшки, книги, смачні солодощі.

Братія соціального відділу просять всіх небайдужих жертвувати демісезонний одяг і взуття як для дітей, так і для дорослих (можна все, що було у вжитку, але не старе, обов’язкове чисте). Крім зазначеного також підопічні соціального відділу потребують продуктів харчування тривалого зберігання, медикаментів, канцтоварів, засобів особистої гігієни, побутової хімії.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: