Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

22.08.2019

Братія соцвідділу Лаври відвідали підопічних з Київської області

001

Останній місяць перед початком навчального року для дітвори насичений радісними літніми враженнями. А для батьків ця пора року, як правило, пов’язана з додатковими клопотами і переживаннями. І набагато складніше зібрати дитину в школу багатодітній родині: не одному, а кільком дітям купити форму, рюкзак, канцелярське приладдя, інші дрібниці. Тому архімандрит Арефа в першу чергу відвідав підопічних відділу соціального служіння, які проживають в невеликих населених пунктах Київської області.

Багатодітні сім’ї та мами, які виховують дітей самі, що живуть на периферії, отримали «підкріплення» у вигляді шкільного канцелярського приладдя, рюкзаків, одягу, продуктів. Діти отримали солодощі.

Також братія відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями, вручивши продуктові набори, солодощі та одяг. Місцевий священик надав приміщення свого храму, щоб братія залишили там одяг для прихожан і тих, хто має потребу в ньому.

Браття і сестри! Співробітники відділу соціального служіння передають подяку від імені своїх підопічних тим, хто вже зробив пожертвування, хто постійно надає посильну допомогу, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в складних життєвих ситуаціях.

Нагадуємо, що у відділі надають підтримку адресно. Зараз актуальна допомога в підготовці дітей до нового навчального року. Тут з вдячністю приймуть в дар канцтовари, шкільне приладдя, рюкзаки, а також все, що може знадобитися дитині шкільного віку.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: