Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

14.02.2018

У дитячому центрі с. Копилів зустрічали гостя з Лаври

Братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври часто відвідують дітлахів в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району Київської області. Діти завжди радіють тому, що до них в гості приїжджають насельники лаврської обителі. Напередодні великого свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа ієромонах Лукіан приїхав в дитячий розподільник.

Гостя з радістю зустрічали директор, педагоги з дітьми, а хлопчики визвалися допомагати носити ті гостинці, які їм передали з Києво-Печерської Лаври. Діти з задоволенням провели екскурсію, показали свої кімнати, використавши цей час для спілкування. Отець Лукіан із задоволенням слухав новини і розмірковування маленьких співрозмовників, відповідав на різні запитання. З особливим інтересом і благоговінням школярі слухали розповідь про грядуще свято Стрітення Господнє.

Коли прийшов час покидати гостинних діточок, батюшка пообіцяв приїжджати до них у гості частіше. Всі дякували за солодощі і чудову випічку.

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку усім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соцслужіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: