Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

24.12.2021

Багатодітні сім’ї з Київської області отримали подарунки від братії Лаври

002У день пам’яті Святого Миколая Чудотворця у наслідування угоднику Божому дітям дарують подарунки, чому малюки дуже раді. Чиста душа сприймає ці сюрпризи як маленьке чудо, і тому братія відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври намагаються у ці святкові дні відвідати дружні багатодітні сім’ї.

Архімандрит Арефа та архідиякон Філарет відвідали підопічних соцвідділу, що проживають у різних населених пунктах Київської області. Діти щиро раділи гостям, з вдячністю приймали солодощі, іграшки, ділилися зі священнослужителями своїми нехитрими новинами.

Також із Лаври передали ікони, продуктові набори, одяг та інші необхідні речі.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг та взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію та все те, що може знадобитися людям у непростих життєвих обставинах.

На Вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: