Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.07.2018

Братія соцвідділу Лаври побували у підопічних із сіл Макарівського р-ну

Влітку дітвора насолоджується заслуженим відпочинком від шкільних занять, багато хто їде в літні табори або в гості до бабусь. Але в багатодітних сім’ях, як правило, діти залишаються вдома, поєднуючи роботу по дому з іграми та забавами. Братія соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври побували в багатодітних, малозабезпечених і таких сім’ях, які прийнято називати неблагополучними, що проживають в невеликих населених пунктах Макарівського району Київської області.

Ієродиякон Філарет відвідав дітей, звичайно ж, не з порожніми руками. Дітвора і батьки були раді отримати з рук насельника Лаври ікони, духовну літературу, солодощі, іграшки, одяг. І хоч зараз і канікули, але канцелярське приладдя дітлахи брали із задоволенням і радістю.

Також братія запросили людей з невеликим рівнем достатку (за попередньою домовленістю з настоятелем одного з храмів) до церкви, де передали особисто з рук в руки багато чого, в чому мають потребу люди. Наприклад, молодій мамі дісталася дитяча коляска, на яку тепер батькам не доведеться витрачатися.

Співробітники соцвідділу висловлюють подяку усім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, побутову хімію, також напередодні нового навчального року — канцелярське приладдя.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: