Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.03.2017

Братія Лаври надали адресну допомогу нужденним з Київської області

005Під час Великого посту спасительні справи милосердя повинні творити всі віруючі християни. Для співробітників соціального відділу у Святу Чотиридесятницю «фронт робіт», обсяги допомоги, її форми і адреси візитів розширюються, поповнюються новими списками.

Не секрет, що в столиці або в межах звичайного міста легше знайти спосіб прогодувати сім’ю, самотні люди похилого віку і люди з інвалідністю можуть сподіватися на увагу благодійних фондів і організацій. В селищах і селах таким людям приділяється набагато менше уваги, допомога не доходить до адрес їх будинків і квартир. Тому особливо важливо для співробітників соціального відділу побувати у тих своїх підопічних, які далеко не розпещені подарунками і візитами благодійників.

Днями братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври відвідали сім’ї, які проживають в небагатолюдних населених пунктах Київської області. Ієродиякон Філарет в супроводі місцевого священнослужителя протоієрея Іоанна побували в домах нужденних: у людей з інвалідністю, самотніх і літніх, в багатодітних сім’ях, відвідали матерів, які виховують самостійно дітей.

Завжди такі відвідування братія здійснюють з великою радістю. З багатьма підопічними встановлені міцні дружні, навіть можна сказати — майже родинні стосунки. І цим зустрічам раді обопільно! Братію приймають охоче, дякують за увагу і подарунки, а насельникам Лаври радісно дарувати частинку свого душевного тепла, знаючи, що при виконанні своїх робочих обов’язків вони служать ближньому, а, значить, Самому Христу.

В одній багатодітній родині братія застали маленьких господинь за трудами. Дівчатка допомагали мамі на кухні, мили посуд, прибирали на кухонному столі, наводили порядок в шафах. Але, виявляється, повноправним членом сім’ї з недавнього часу вважається тут і …голосисте цуценятко. Тепер не тільки з діточками у насельників Лаври міцна дружба, а й серед «братів наших менших» в цій родині з’явився свій приятель.

Братія всім своїм підопічним (у кого побували в гостях) вручили пакети з продуктами з Лаври, одяг, літературу, канцтовари, дітям — розвиваючі ігри, м’які іграшки. Багатодітній родині, яка живе дуже скромно, подарували комп’ютер.

Браття і сестри, кожен з нас під час посту може не тільки послужити Господу особистими духовними подвигами, а й згадати про нужденних, допомогти їм. Підопічним соцвідділу Лаври постійно потрібні продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, канцелярські товари і засоби особистої гігієни, побутова хімія.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: