Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.10.2016

Соцдопомога нужденним із дітьми з Київської області

За осінньої негодою скоро підуть зимові морози. І особливої допомоги та уваги вимагатимуть багато людей. Уже зараз братія соціального відділу передають теплі речі своїм підопічним, намагаються вирішувати супутні наступу зимового періоду проблеми.

Соцвідділ спільно з протоієреєм Іоанном в населених пунктах Київської області провели своєрідний рейд. Отець Іоанн проводив братію в ті сім’ї, яким живеться нелегко, підказав, чого реально потребують, чим можна допомогти.

Поспілкувавшись, утішивши наскільки це можливо тих, у кого побували в гостях, передали з Лаври духовну літературу, продукти, дитячий одяг, канцелярське приладдя.

Особливо хочеться згадати сім’ю, яка пережила пожежу свого будинку. Зараз всі разом живуть у вцілілій прибудові — лазні, пристосувавши під житлове приміщення. Бабуся обгоріла, рятуючи внучку з вогню. Дівчинка з діагнозом дитячий церебральний параліч залишилася жива завдяки самовідданості своїй бабусі.

Незважаючи на пережите, вони не скаржаться, не сумують, переносять послані їм скорботи терпляче, дякують за все Бога. Братія дізналися, у чому мають потребу в першу чергу члени сім’ї: їм потрібна постільна білизна, кухонний і столовий посуд.
Ще одна сім’я, в якій побували з візитом, що складається з мами і трьох хлопчиків,  теж отримала матеріальну допомогу  з монастиря.

Сім’я вимушених переселенців: мама з донькою і бабуся також приймали небайдужих гостей, отримали продукти і одяг. Бабуся — прихожанка місцевого храму, допомагає приходу чим може.

Від імені всіх, кому допомогли в цей раз з соцвідділу, братія сердечно дякують усім помічникам, благодійникам, жертводавцям. І не втомлюються просити про допомогу.

Час летить швидко, тому вже оголошений збір пожертвувань на подарунки до дня Святого Миколая. Крім дитячих подарунків, солодощів, іграшок підопічним соціального відділу потрібні продукти тривалого зберігання, сезонний  одяг і взуття, канцелярські товари.

«…милостиня від смерти спасає і може очищати всякий гріх. Ті, що творять милостині і діла правди,¬ будуть довго жити» (Тов. 12:9), — тому, братія і сестри, просимо не забувати у своїх повсякденних турботах про те, що підопічним соціального відділу дуже і дуже потрібні життєво необхідні продуктові набори, теплий одяг, взуття.

Брати і сестри! Всіх, хто може пожертвувати для підопічних соціального відділу Лаври продукти тривалого зберігання, медикаменти, одяг, взуття та інше, очікують за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215  (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина переселенці

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: