Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

02.11.2017

Братія соцвідділу відвідали дітей з реабілітаційного центру

009У братії соцвідділу Києво-Печерської Лаври поїздки до дітей з соціальних установ викликають і радість, і певний сум. Звичайно, в дитячому розподільнику дитина знаходиться в оточенні досвідчених педагогів і своїх однолітків в затишній обстановці, можна сказати, що у великій дружній родині. Але, тим не менше, те душевне тепло, яке дарують гості з Лаври, що приїжджають до дітвори, малюки дуже цінують, чекають на таких гостей, причому для кожної дитини важливо особисто отримати посмішку, рукостискання, добре слово від дорослого. Солодощі та в такій кількості теж викликають радість, але це вже другорядне.

У братії соцвідділу Києво-Печерської Лаври поїздки до дітей з соціальних установ викликають і радість, і певний сум. Звичайно, в дитячому розподільнику дитина знаходиться в оточенні досвідчених педагогів і своїх однолітків в затишній обстановці, можна сказати, що у великій дружній родині. Але, тим не менше, те душевне тепло, яке дарують гості з Лаври, що приїжджають до дітвори, малюки дуже цінують, чекають на таких гостей, причому для кожної дитини важливо особисто отримати посмішку, рукостискання, добре слово від дорослого. Солодощі та в такій кількості теж викликають радість, але це вже другорядне.

У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району Київської області зустрілися з дітьми ієромонах Гліб і ієродиякон Філарет. Спілкування приносить усім радість і задоволення. Гості з Лаври розпитують дітвору про те, що найбільш важливо в їхньому віці, намагаючись не просто викликати на розмову, а втішити, підбадьорити, душевно обігріти. Треба сказати, що дитячий колектив змінює склад з об’єктивних причин. Випускники залишають ці стіни, вступаючи після закінчення школи до вищих і середніх спеціальних навчальних закладів. При цьому не втрачаючи зв’язку з педагогами та вихователями, своїми друзями. Є й такі діти, кого в свої прийомні сім’ї забрали батьки. А ось з деякими «новенькими» отці з Печерської обителі познайомилися зараз. Діти провели екскурсію по житлових кімнатах і класних аудиторіях, в вітальні всі сфотографувалися на пам’ять.

Діти вже почали підготовку святкових номерів для концерту до Дня Святого Миколая, запросили заздалегідь отця Гліба і отця Філарета. Відділ соціального служіння Києво-Печерської Лаври також нагадує про те, що вже оголошено збір подарунків до цього свята для дітей-сиріт. Можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: