Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.07.2019

Братія соцвідділу Лаври були в гостях у дитячому розподільнику

001Кожна поїздка служителів Києво-Печерської Лаври, що несуть послух у відділі соціального служіння, до своїх підопічних з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилова Макарівського району Київської області супроводжується врученням іграшок і солодощів всім без винятку дітлахам.

Так і в останній свій візит архімандрит Гліб привіз до дитячого розподільника різні ласощі, і малюки з величезним задоволенням допомагали нести коробки з солодощами. Ароматне печиво різних видів, звичайно ж, швидко буде з’їдено з чаєм, а ось на питання про те, чому кожен раз браття їдуть в Копилов з іграшками, відповідь проста і трохи сумна. Діти в цьому закладі перебувають невеликий період часу, тому кожна дитина, якій в один з візитів лаврських гостей дістаються іграшки, забирає їх з собою туди, де буде перебувати далі: в дитячий будинок або в сім’ю. Тобто разом з дитиною в подорож відправляються ляльки, зайці, ведмежата і машинки.

Педагогічний колектив завжди радий тому, що до них приїжджають такі гості. Не перший рік братія Лаври надають духовну підтримку дітям, котрі перебувають в центрі-розподільнику, прекрасно розуміючи, наскільки важливо для кожної дитини зрозуміти, що вона потрібна і цікава комусь, що вона не кинута напризволяще, а через дорослих відповідальних людей Сам Господь опікується, окормлює, дає розраду і радість. Прощаючись з отцем Глібом, всі просили приїжджати якнайчастіше в гості.


Eyes2miniБраття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київщина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: