Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

20.12.2017

Братія Лаври взяли участь в проекті, присвяченому Святителю Миколаю

Напередодні одного з найулюбленіших дітьми православних свят — Дня Святителя Миколая у Великій дзвіниці на Верхній Лаврі відбулося урочисте відкриття культурного проекту «Місія Святого Миколая».

До проекту, який пройшов під патронатом Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, приєдналися небайдужі люди — священнослужителі, меценати, підприємці, ресторатори, діячі мистецтв.

З благословення Намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в торжестві взяв участь заступник начальника відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври ієромонах Гліб, який від імені владики Павла і всієї монастирської братії привітав присутніх з великим Днем Святителя Миколая.

«Святий Миколай любить дітей, а діти люблять Святого Миколая і завжди з нетерпінням чекають від нього подарунків, — сказав ієромонах Гліб у вступному слові. — І діти знають, що Святий Миколай завжди допомагає тим діткам, які добре вчаться, добре поводяться, поважають старших, люблять батьків і близьких. Від імені Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла передаю вітання з Днем Святого Миколая та побажання здоров’я і добра. Ви — наша надія і наше майбутнє!»

В ході заходу організатори передали подяку за сприяння в реалізації проекту Намісникові Лаври митрополиту Павлу.

В рамках заходу відбувся святковий концерт, на якому свої таланти і гарний настрій дарували глядачам юні артисти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти концерт свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: