Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

12.08.2021

Намісник Лаври відкрив VI щорічний фестиваль «Божі діти»

001

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києві традиційно провели благодійний Шостий фестиваль «Божі діти». Щорічно в цьому концерті, який проходить з ініціативи священнослужителя Лаври архімандрита Гліба, беруть участь дитячі творчі колективи з усієї країни і відомі артисти.

Фестиваль «Божі діти» розпочався з молитви. Потім з вітальним словом до дітей та організаторів звернувся Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. «Сьогодні Господь зібрав вас з усіх областей України. Нехай перебуває з вами завжди благословення Боже і опіка Отця Небесного, Який посилає добрих людей і дає все необхідне для тих, хто просить Його допомоги. Покров Божої Матері і молитви преподобних отців Печерських нехай пребудуть завжди з вами!», дав напуття всім присутнім владика Павел.

Цього разу для юних гостей заходу організатори приготували особливий торт – макет майбутнього православного комплексу для дітей.

Учасниця одного з дитячих колективів поділилася враженнями: «Тут все по-рідному. Це дуже приємно і для себе, і для того, що ми робимо для інших людей».

Проведення фестивалю стало можливим завдяки небайдужим людям, які були відзначені нагородою «Благодійник року».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти Київ концерт

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: