Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.06.2017

Намісник Лаври взяв участь у відкритті фестивалю «БОЖІ ДІТИ»

001З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія пройшов Другий благодійний фестиваль «БОЖІ ДІТИ», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Захід був проведений в МЦКМ (Жовтневий палац).

Відкриваючи фестиваль, Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зауважив, що це свято закликає всіх «…в єдності православного духу засвідчити свою любов до Бога і ближніх і особливо до тих, хто потрапив у складні життєві обставини». Блаженніший Владика закликав на всіх учасників і гостей Боже благословення.

Потім слово взяв Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, під патронатом якої був проведений фестиваль. Митрополит Павел нагадав про те, як важливо для дорослих «…приділяти дітям увагу, вчити їх любити і дорожити життям. Те, що ми зараз вкладемо в серця дітей, те отримаємо на землі і в вічності». Владика Павел подякував Митрополиту Онуфрію за його труди та побажав йому допомоги Божої в його служінні, настільки необхідному для нашої Церкви і держави.

Хори Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, дитячі колективи, заслужені і народні артисти України та спортсмени параолімпійської збірної України виступали для численних гостей, дітей-сиріт, дітей з неповних сімей та дітей з обмеженими фізичними можливостями.

В кінці заходу Його Блаженство відзначив благодійників, які долучилися до організації фестивалю і допомагають дітям, орденами Української Православної Церкви Почаївської ікони Божої Матері.

Також організатори фестивалю подякували Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за підтримку і Наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу та насельнику Лаври ієромонаху Глібу (Казьміруку).

Кожна дитина, як і обіцяли організатори, отримала пам’ятний подарунок, всі були запрошені на святковий обід.

фото і відео Дмитра Міхно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель діти Київ концерт

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: