Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

12.08.2020

Відбувся ювілейний фестиваль «Божі діти»

002З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія був проведений П’ятий благодійний фестиваль «Божі діти». Урочистий захід пройшов під патронатом Києво-Печерської Лаври в Міжнародному палаці культури та мистецтв міста Києва.

Розпочався фестиваль з загального співу молитви. Далі до всіх присутніх звернувся Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, зачитавши Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в якому було зазначено: «Діти – це наше майбутнє. Ми покликані зробити так, щоб жодна дитина не відчувала себе кинутою, не відчувала себе непотрібною або забутою. Ми повинні допомогти дитині знайти Бога, любити і виконувати Його святі заповіді».

Від себе особисто митрополит Павел привітав усіх учасників та гостей фестивалю, продовживши: «Я сердечно дякую Богові за цю велику милість – відкриття П’ятого благодійного фестивалю «Божі діти». Я дякую нашому Предстоятелю Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, який з любов’ю ставиться до кожної людини. Я також дуже вдячний отцю архімандриту Глібу, який є керівником цієї благої справи. Він знаходить можливості, знаходить добрих людей, які допомагають зробити це свято для дітей.  

На попередні фестивалі приходило більше дітей, але зараз через карантинні заходи, дотримуючись порад наших лікарів, ми трохи обмежили число гостей. Не тому, що ми не раді когось бачити, але тому, що цього вимагають обставини… Сьогодні ми молимо Бога, щоб Він оберігав кожну дитину і кожну людину, яка живе в нашій державі. І дуже хотілося б, щоб в наступному році цей зал був повністю заповнений, щоб знову могли порадіти разом з дітьми, подякувати батькам, вихователям і організаторам, які намагаються хоч трошки зробити так, щоб не було чужих дітей в нашому суспільстві. А чужих дітей не буває, адже всі ми діти Божі на цій землі!»

Далі слово було надано керівнику організації фестивалю «Божі діти» архімандриту Глібу. Отець Гліб висловив подяку Священноначалію Святої Печерської обителі – Блаженнішому Митрополиту Онуфрію і високопреосвященнішому митрополиту Павлу за преподане благословення і їх безперестанні молитви. Також отець Гліб подякував усім, хто взяв участь в організації проведення даного торжества, а також привітав гостей та юних глядачів, які прийшли в цей день на концерт.

Під час фестивалю на сцені виступили: лауреат міжнародних і українських конкурсів Олеся Воробйова з Донецька, яка виконала пісні про фестиваль, про Блаженнішого Митрополита Онуфрія і пісню «Помолимося за Україну», арт-група «Забава», чоловічий квартет «IL MEN», композитор і співак Микола Петраш, а також відомі українські виконавці, артисти і дитячі колективи.

За особливе піклування про юних глядачів і допомогу в підготовці фестивалю «Божі діти» організаторами концертної програми були вручені статуетки «Благодійник року» Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, міністру розвитку громад і територій України Олексію Чернишову, заслуженому лікарю України Крижевському Вадиму Віталійовичу, протоієрею Ігорю Казьміруку з матушкою і іншим почесним гостям.

Під час концерту владика Павел вручив грамоти благодійникам, які здійснили вагомий внесок в організацію цього святкового заходу, а на завершення підніс дітям подарунки і преподав усім своє архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти Київ концерт

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: