Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

30.06.2017

Юним учасникам фестивалю «Божі діти» з дитбудинку «Малятко» вручили грамоти

100У спеціалізованому загальноосвітньому дитячому будинку «Малятко» змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку, дітей з затримкою психічного розвитку побували заступник керівника соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонах Гліб (Казьмірук), насельник обителі ієродиякон Філарет, заступник директора ГО «Божі діти» Катерина Дмитрук, заступник директора благодійного фонду «Святих благовірних князів Бориса і Гліба», регент архієрейського чоловічого хору Києво-Печерської Лаври Денис Розумець і партнер цієї організації — голова благодійної організації «Культура без кордонів» Оксана Гайдук. Братія Києво-Печерської Лаври часто тут бувають, але в цей день привід для візиту був особливо радісний.

У перші дні червня діти з дитячого будинку «Малятко» брали участь в прекрасному заході — щорічному благодійному фестивалі «Божі діти», і ієромонах Гліб є автором ідеї його проведення. Відзначити особливо участь дитячого колективу, вручити кожному іменні Почесні грамоти та пам’ятні подарунки було доручено гостям дитячого закладу — організаторам фестивалю. Братія Печерського монастиря також всім дітлахам вручили ікони преподобних отців Печерських, фрукти, солодощі.

Потрібно відзначити, що запам’ятався всім учасникам Другого благодійного фестивалю «Божі діти» як виступ дитячого колективу з дитячого будинку «Малятко», так і виставка їх творчих робіт та поробок.

Ієромонах Гліб сердечно привітав керівника дитячого будинку «Малятко» Литвиненко Лідію Семенівну, педагогічний і дитячий колектив: «Сьогодні ми святкуємо день пам’яті першого Митрополита Київського Михаїла. Ми також з вами є послідовниками цієї віри, яку несли святителі Миколай, Михаїл і Володимир. Діти з вашої школи в цьому році брали активну участь у Другому всеукраїнському фестивалі «Божі діти», де показали свою творчість і таланти, якими їх наділив Бог. Всі пам’ятають виставку малюнків вихованців дитячого будинку «Малятко». Керівник Лідія Семенівна — це ваш орієнтир в житті, вона зуміла згуртувати та спрямувати кожного вихованця. Ви знаєте, що найголовніше в житті — це творити добро».

Лідія Семенівна від імені всіх її підопічних подякувала гостям за увагу і турботу, зазначивши: «З вірою в Бога легше йти по життю… Я вважаю, що віру в Господа, бажання бути порядним і добрим потрібно закладати в душу з дитинства. Тому велика подяка вам за те, що долучаєте наших дітей до вашого фестивалю, де кожна дитина змогла показати свій талант. А ми, дорослі, повинні допомогти розвинути цей талант і донести його світу, щоб кожна дитина була щасливою. Спасибі, що ви є такою силою, яка поєднує, з Божою допомогою будемо творити добро разом!»

Гості поспілкувалися з маленькими вихованцями дитбудинку «Малятко», дізналися про те, як діти проводять дозвілля, подивилися виставку поробок. Найкращою подякою для гостей дитячого закладу були щасливі очі дітей, їх непідробна радість, наполегливі запрошення відвідувати якомога частіше.

Браття і сестри! Соціальний відділ Лаври нагадує про те, що його підопічні потребують багато чого, і кожен з нас може надати посильну допомогу в справі милосердя. Вони мають потребу в самому елементарному, потрібний одяг і взуття для дітей і дорослих (можна б/в, але в хорошому стані), медикаменти та витратні матеріали, продукти харчування тривалого терміну зберігання, засоби особистої гігієни та побутова хімія, канцелярські товари для школярів, інше. Можна надавати фінансову підтримку.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти концерт

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: