Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.01.2018

Відбувся VII Всеукраїнський фестиваль колядок «Різдвяні передзвони»

003

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 12 січня в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських пройшов VII Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок «Різдвяні передзвони».

Цей захід проходить під патронатом Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла і з ініціативи керівника відділу інформації та зв’язків з громадськістю архімандрита Іларіона (Мокрицького).

Відкриваючи фестиваль, владика Павел звернувся до всіх учасників і гостей з вітальним словом. Намісник Києво-Печерської Лаври привітав усіх з Різдвяними святами, побажав учасникам невичерпної допомоги Божої у всіх трудах і починаннях, після чого додав: «Ці дні Різдва Христового дають нам можливість замислитися і про наше життя. Господь привів весь світ з небуття до буття, створив людину за образом і подобою Своєю, і зараз, дивлячись на наше життя, ми повинні дати звіт перед собою і перед Богом, як ми проводимо її від одного дня свого народження до іншого. Господь адже не вимагає від нас багато чого, але тільки: «Дай мені, сину мій, своє серце…» (Припов. 23:26). Він просить відкрити Йому своє серце і в кожному ближньому побачити образ Христа, адже душа наша за своєю природою — християнка. Господь дає нам всі блага для нашого спасіння, нам же потрібно тільки ними скористатися, щоб всім разом досягти Царства Небесного!»

Також владика Павел передав всім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, подякував отцю Іларіону за труди з організації цього заходу, учасників за працю і закликав на всіх архіпастирське благословення.

У фестивалі взяли участь: хор храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», дитячий хор «Ластівка», академічний міський камерний хор «Вінниця», дитячий театр пісні «Долонька», хор Київських духовних шкіл, дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Вінниці, академічний хор «Аніма» Національного університету культури і мистецтв, хор Київських духовних шкіл під керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).

Під час концертної програми виступила Народна артистка України Ніна Матвієнко.

Після виступу всіх гостей фестивалю архімандрит Іларіон подякував Наміснику Лаври митрополиту Павлу за піклування про фестиваль, який став традиційними, учасникам за чудово виконані музичні твори, гостям за те, що розділили радість свята Різдва Христового під Покровом Божої Матері в Києво-Печерській обителі, і висловив надію, що ще багато років цей фестиваль буде збирати всіх учасників в древньому Печерському монастирі на Київських пагорбах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти КДАіС Різдво Христово концерт дитячий хор

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: