Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

13.10.2016

У Лаврі відбувся концерт дитячих хорових колективів

У Лаврі відбувся концерт дитячих хорових колективів З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла в Трапезній палаті храму Преподобних Антонія і Феодосія Печерських відбувся концерт за участю відомих українських та зарубіжних хорових колективів.

Перед початком концерту з привітальним словом до учасників та гостей звернувся генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Михайлина Любомир Павлович, який побажав всім присутнім духовного і творчого вдосконалення, натхнення і Божої допомоги у всіх справах і починаннях.

Даний захід було приурочено до великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У концертній програмі взяли участь хор Аахенского собору міста Аахен (Федеративна Республіка Німеччина), хорова школа Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Київський муніципальний дитячий хор «Щедрик». У виконанні хорових колективів прозвучали твори класики, духовні твори, а також твори сучасних композиторів.

Дитячий хор Києво-Печерської Лаври був організований в монастирі в 2009 році, духівником колективу є уставщик обителі архімандрит Полікарп, а незмінним регентом і керівником — Тетяна Войцехівська. Хор співає за пізньої Божественною Літургією у недільні та святкові дні в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Всім учасникам заходу були вручені пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти концерт дитячий хор духівник Німеччина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: