Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

03.09.2019

В Лаврі привітали духівника обителі з днем тезоіменитства

В день пам’яті преподобного Аврамія трудолюбивого, що в Ближніх печерах почиває, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Духовний Собор і братія монастиря привітали духівника обителі архімандрита Аврамія з днем небесного покровителя.

Владика Павел звернувся до іменинника: «Бажаю міцного здоров’я, безперестанної допомоги Божої, душевного миру. Ви є для нас, для всієї братії, прикладом молитви і послуху. Отець Аврамій, Ви є та сполучна ланка, які об’єднує Лавру до її закриття безбожним режимом і ту братію, яку Пресвята Богородиця зібрала зараз в нашому монастирі.

Ми бачимо Ваші труди і молитви, довгі роки Ви несете послух духівника всієї братії Києво-Печерської Лаври, і ніхто і ніколи не йшов від Вас без слова повчання і розради. Нехай же Всемилостивий Господь за молитвами Вашого небесного покровителя завжди береже Вас, дарує всі ті блага, матеріальні і духовні, які Вам необхідні, щоб ми разом з Вами і за Вашими святими молитвами досягли того, заради чого кожен з нас прийшов у цей монастир — вічного спасіння в Царстві Небесному!»

Владика Павел підніс в дар отцю Аврамію просфору і букет квітів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

вітання духівник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: