Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

17.08.2023

Предстоятель УПЦ очолив богослужіння в річницю своєї інтронізації

DSC0433817 серпня вся повнота Української Православної Церкви святкує річницю від дня возведення на митрополичий престол древнього граду Києва Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Головні богослужіння з нагоди знаменної дати були звершені в храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського Києво-Печерської Лаври.

Напередодні ввечері було звершено всенічне бдіння на честь ікони Божої Матері «Похвала Печерська» і пам’яті семи отроків Ефеських.

Під час Божественної Літургії Первосвятителю співслужили постійні члени Священного Синоду УПЦ митрополити: Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Бориспільський і Броварський Антоній, Ніжинський і Прилуцький Климент, сонм преосвященних архієреїв, численне духовенство УПЦ та інших Помісних Православних Церков.

На малому вході Предстоятель удостоїв священнослужителів високих богослужбових нагород.

Після закінчення Літургії Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію було проголошено многоліття, після чого на адресу Блаженнішого Архіпастиря були зачитані Вітальні слова від Предстоятелів сестринських Православних Церков.

На завершення від імені єпископату, духовенства та всіх вірних чад Української Православної Церкви Предстоятеля УПЦ привітав митрополит Агафангел, після чого Блаженніший Владика подякував усім за теплі слова та спільну молитву.

Також Священноархімандрит Лаври прийняв привітання парафіян і прочан Лаври, а потім преподав усім, хто молився за богослужінням, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель річниця вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: