Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

19.04.2022

Владика Павел молитовно відзначив пам’ятні дати

004У день 25-річного ювілею архієрейської хіротонії, а також річниці від дня народження Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив уставні богослужіння Великого Вівторка у Хрестовоздвиженському храмі.

Напередодні увечері була звершена утреня, під час якої під спів тропаря «Ось Жених гряде опівночі» владика Павел звершив кадіння храму, а потім прочитав Євангеліє у вівтарі. Також Намісник Лаври прочитав євангельські зачала Страстної седмиці на дев’ятому часі перед Літургією.

Під час Літургії Передосвячених Дарів у день Великого Вівторка Високопреосвященнійшому владиці Павлу співслужили митрополит Сєвєродонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришевський Віктор, Духовний Собор, братія і гості обителі у священному сані на чолі з духівником архімандритом Антонієм.

Під час богослужіння були проголошені особливі прохання про дарування миру та тиші в землі нашій українській та позбавлення від будь-якого ворога та супостата. Також підносилися сугубі молитви за упокій воїнів, що на полі битви життя своє поклали, і всіх безневинно вбитих.

Після звершення Літургії владика Павел подякував за спільні молитви, після чого від імені всіх, хто співслужив Наміснику Лаври, митрополит Никодим звернувся до ювіляра з вітальним словом. «Вас Господь обрав на найвище церковне служіння, зробивши через архієрейський сан наступником апостолів. Як людина глибоко віруюча, Ви, незважаючи ні на що, у міру своїх сил намагаєтеся гідно виконувати послух, який був покладений на Вас через Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України. Дай Бог Вам, дорогий владико, міцності сил для спасіння душі та на благо Церкви на багато років!», – побажав владика Никодим Наміснику Лаври.

Також від імені Духовного Собору та всієї братії митрополита Павла привітав казначей обителі архімандрит Нестор, подарувавши ювіляру архієрейський жезл та букет квітів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник річниця вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: