Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

20.10.2017

Намісник Лаври провів зустріч з лікарями із Німеччини

В рамках візиту в Україну з метою обміну досвідом роботи з вітчизняними колегами група лікарів з міста Берліна (Німеччина) відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. У своїй резиденції дорогих гостей прийняв Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

001 У вітальному слові владика Павел сказав про благородство і самовідданості лікарів: «…щодня ви боретеся за людські життя. Вам необхідно докласти максимум зусиль, щоб допомогти пацієнтові, повернути йому здоров’я, допомогти в хворобі, підтримати словом, а в деяких випадках і повернути людину до життя, коли вона знаходиться вже на межі переходу у вічність. Життя дається людині для покаяння, і дати можливість людині прожити ще хоча б один день, за який вона може переосмислити все пережите — це велика заслуга. Нехай Господь зміцнить вас у цій нелегкій праці, завжди допомагає вам і дарує сили для подальшого виконання своїх професійних обов’язків!»

У слові-відповіді німецькі медики подякували митрополиту Павлу за такі теплі слова, побажали і йому завжди перебувати в доброму здоров’ї і мирному настрої. На згадку про зустріч владика Павел підніс німецьким лікарям іконки, солодкі пригощання та пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник гості Німеччина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: