Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

08.03.2019

Владика Павел зустрівся з паломниками з Волині

001У своїй резиденції в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Намісник обителі провів зустріч з молоддю, яка звершує свою паломницьку поїздку по святинях міста Києва. Паломницьку групу очолює голова молодіжного відділу Волинської єпархії Української Православної Церкви ієромонах Ілля (Вишневський).

Звертаючись до гостей, митрополит Павел закликав молодь «бути особливо згуртованими в цей непростий для нашої держави і для нашої канонічної Української Православної Церкви час. Я хотів би подякувати вам усім за ту працю, яку ви звершуюєте під час паломництва, за те, що не дивлячись на молоді роки, ви все розумієте, де є істинна Церква, і залишаєтеся їй вірними всупереч усім спокусам і звабам, які пропонує нам світ. Нехай Господь завжди укріплює вас у вірі, дарує міцність сил душевних і тілесних, щоб ви всі і в майбутньому могли повною мірою попрацювати на славу Божу і на благо Його Святої Церкви!»

У відповідь отець Ілля подякував митрополиту Павлу за повчання, за те, що «дали можливість долучитися до благодаті найдавнішої святині, а також в своєму щільному графіку Ви змогли приділити нам час і дати архіпастирське наставляння», після чого владика Павел і гості обмінялися пам’ятними подарунками.

На завершення зустрічі було зроблено загальне фото.

Протягом усього дня для молодих паломників Святої Печерської обителі проводилася екскурсія по Лаврі, під час якої всі могли прикластися до нетлінних мощей угодників Печерських, що почивають у Ближніх і Дальніх печерах монастиря, а також був відкритий Хрестовоздвиженський храм для молитви перед чудотворними іконами Пресвятої Богородиці. Також паломники змогли підкріпитися і відпочити в одній з лаврських трапезних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник гості Волинь

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: