Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

11.12.2019

Митрополит Павел вручив високу нагороду реставратору лаврських храмів

004

З нагоди 85-річного ювілею, за заслуги перед Українською Православною Церквою та за благодійність з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія заслужений будівельник України Анатолій Євдокимович Антонюк був удостоєний ордена Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця. Високу церковну нагороду в своїй резиденції ювіляру вручив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

«Дорогий Анатолію Євдокимовичу, – сказав владика Павел, звертаючись до гостя, – дозвольте від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія, від себе особисто і від всієї братії нашої святої обителі привітати Вас з ювілеєм, побажати Вам міцності сил, здоров’я душевного і тілесного, а також безперервної допомоги Божої у Ваших працях. Особливо хотів би подякувати Вам за Ваші труди на благо Святої Православної Церкви. Ці праці неоціненні. Ви завжди йшли назустріч Церкві, завжди розуміли її побажання і багато потрудилися для того, щоб були відновлені зруйновані святині, серед яких і головний храм нашого монастиря – Успенський собор. Анатолію Євдокимовичу, молитви за Вас невпинно підносяться в цих стінах і будуть підноситися завжди, нехай Господь дарує Вам все необхідне для Вашого земного життя, щоб нам разом ще попрацювати во славу Божу і стати у певний час праворуч Бога! Хай береже Вас Господь!»

Анатолій Антонюк був учасником розробки конструктивних рішень в проектах реставрації таких пам’яток архітектури, як собор Успіння Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, комплексу колишнього грецького монастиря на Контрактовій площі; Георгіївського собору та Успенської церкви в Каневі, Володимирського собору в Севастополі і багатьох інших.

На завершення зустрічі владика Павел і вельмишановний гість обмінялися пам’ятними подарунками, після чого було зроблено спільне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відродження нагородження гості

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: