Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

06.09.2016

Митрополит Павел зустрівся з архієреєм з Латинської Америки

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у своїй резиденції зустрівся з митрополитом Мексиканським, екзархом Центральної Америки і Карибських островів Афінагором. Владика хоч і несе свій послух в країнах центральної частини Північноамериканського континенту, але сам він народився в грецькій родині і є етнічним греком. Свій послух архіпастиря в Центральній Америці він несе вже 30 років і перебуває представником Константинопольського Патріархату в цьому регіоні. Прибувши в Україну, митрополит Афінагор відразу ж відвідав Києво-Печерську Лавру.

На зустрічі також був присутній вікарій Київської Митрополії єпископ Климент.

Владика Афінагор розповів про початок свого служіння і про те, що з січня 1997 року він несе послух у ввіреній йому єпархії, яка поширює свою юрисдикцію на 20 країн, де проживає не більше 20 тисяч греків. Владика акцентував увагу на тому, що в Латинській Америці знаходиться найбільше представництво Константинопольського Патріархату.
Єпархія також опікується мігрантами з інших православних країн, в тому числі і з України. За його словами дуже багато представників католицизму і протестантизму, особливо в останні десятиліття, приймають Православ’я.

«Все більше і більше людей стають православними, — сказав митрополит Афінагор, — протягом двадцяти років кожен день до мене приходять люди і просять прийняти їх в лоно Православної Церкви: жителі Куби, Гаїті, Колумбії, Нікарагуа, Мексики та інших країн. І це не греки, а місцеве населення. Місія нашої митрополії є найбільшою на Заході».

Примітно, що цей нелегкий послух митрополиту Афінагору допомагає нести вікарний єпископ — українець, який живе в Нікарагуа.

Митрополит Павел подарував владиці Афінагору на згадку про зустріч панагію, подякував за ті труди, які він несе в регіоні, де Православ’я не мало спочатку широкого поширення, і висловив надію на те, що з часом Православ’я в Центральній Америці стане однією з найбільш значущих конфесій.

Після зустрічі з благословення владики Намісника митрополиту Афінагору провели екскурсію по Києво-Печерській Лаврі, розповіли історію виникнення і становлення нашої святої обителі, про її сучасне становище. Також митрополит Афінагор відвідав печери Лаври, де помолився біля нетлінних мощей святих угодників Божих Печерських.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

гості Константинопольська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: