Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

31.08.2017

Намісник Лаври приймав румунських паломників

У славну Києво-Печерську Лавру з усього світу прибувають паломники поклонитися нетлінним мощам Печерських отців і іншим її святиням. Румунія, яка перебуває в недалекому сусідстві від України, зберегла відданість Православ’ю, тому не дивно, що наші брати і сестри у Христі з цієї країни часто приїжджають до Печерського монастиря.

Для того, щоб молитовно приєднатися до урочистостей головного престольного свята — Успіння Пресвятої Богородиці, в Печерську обитель приїхала група румунських паломників на чолі з пастирями. Гостей радо зустрів Намісник Лаври митрополит Павел, нагадавши про єдність в Ісусі Христі, про одну віру, що об’єднує наші народи в православну сім’ю. Владика також повідомив, що для румунської общини регулярно звершуються богослужіння в храмах Лаври, запросивши всіх гостей відвідати храми, печери, поклонитися святиням.

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, тепло поспілкувавшись з прибулими з Румунії паломниками, подарував всім на пам’ять лаврські ікони і побажав їм «…доброго здоров’я, щоб Лавра завжди була домом, де звершується щира молитва разом з Печерськими угодниками».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво гості Румунська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: