Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

24.11.2017

Митрополит Павел благословив дітей з дитячого будинку «Надія»

FD8A7957У своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел прийняв вихованців православного дитячого будинку «Надія», який діє при Запорізькому єпархіальному управлінні.

З 2002 року ця установа займається вихованням і освітою дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьківського піклування. Для педагогічного колективу дуже важливо привити дітям любов до Бога і Його Святої Церкви. У ці дні вихованці дитячого будинку звершують паломницьку поїздку, в рамках якої діти відвідали Києво-Печерську Лавру і помолилися біля її святинь.

Звертаючись до юних паломників, митрополит Павел висловив свою радість від того, що вже в такому молодому віці діти відчувають себе невід’ємною частиною Церкви. «Нехай Боже благословення завжди перебуває з Вами, — сказав владика, — а під Покровом Пресвятої Богородиці і молитвами Печерських святих і всіх святих нашої Церкви Господь зміцнить вас на вашому подальшому життєвому шляху, щоб з року в рік ви тільки утверджувалися в своїй вірі і готовності служити Святій Православній Церкві!»

На завершення зустрічі владика Павел підніс вихованцям іконки, пам’ятні подарунки і солодощі. Також було зроблене загальне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти гості

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: