Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

27.02.2019

Нік Вуйчич — відомий міжнародний громадський діяч відвідав Лавру

001

Всесвітньо відомий американський мотиваційний спікер, громадський діяч, співак, автор бестселерів, людина без рук і ніг, батько чотирьох дітей Нік Вуйчич в рамках свого візиту в столицю України відвідав її головну святиню.

У Києво-Печерському монастирі відомого гостя приймав Намісник Лаври в своєму будинку. Владика передав йому і супроводжуючим пам’ятні подарунки, а також провів у Хрестовоздвиженський храм, де показав чудотворні ікони Богородиці. На пам’ять було зроблено загальний знімок.

Нік Вуйчич має непросту біографію. Він народився в Австралії, його батьки — сербські емігранти, покірно прийняли народження дитини з синдромом тетраамеліі (рідкісне спадкове захворювання, що приводить до відсутності всіх кінцівок), оточили сина турботою і любов’ю. Всупереч своєму, здавалося б, важкому становищу Нік Вуйчич навчився сам долати труднощі, а потім присвятив своє життя тому, щоб на своєму прикладі допомагати оточуючим направляти діяльність в потрібне русло, подорожуючи по всьому світу з мотиваційними виступами.

Намісник Лаври митрополит Павел тепло прийняв гостя, побажавши на прощання: «Нехай допоможе Вам і Вашим близьким Господь, і Його всесильна десниця нехай береже Вас завжди на життєвому шляху!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник інваліди гості США

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: