Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

05.09.2016

На «молодіжці» гості із США виконали православні піснеспіви

https://www.youtube.com/watch?v=xJQPQx5pJPk

Гнучкий формат молодіжних зустрічей не передбачає нудьги і одноманітності. Але традиційно зустрічі починаються з молебню і акафісного співу, які очолює ієромонах Гліб.

Ця ж зустріч була ознаменована присутністю незвичайних гостей зі Сполучених Штатів Америки, нової для цих зборів формою донесення слова Божого: на «молодіжці» співали і насолоджувалися виконанням православних пісень.

Архімандрит Олександр приїхав із США і вже чотири роки трудиться в одній із чернечих обителей УПЦ. Перед виконанням музичних творів він розповів про свій пошук істинної віри. Сумно, що, за його спостереженнями, в Америці існує проблема, яка становить загрозу для формування і прийняття моральних засад людини, відбувається активна і незрозуміла зміна моральних цінностей.

У пошуках місця, де процесу деградації особистості активно протистоїть Православ’я, отець Олександр вибрав Україну. Він вважає, що завдяки тому, що основна частина населення підтримує канонічну Українську Православну Церкву, в нашій країні ще превалюють традиційні цінності. У той же час, за словами батюшки, відсоток православних віруючих невеликий в США, це всього 1-2% всього населення.

Разом з отцем Олександром на молодіжній зустрічі були присутні насельники американського православного монастиря, розташованого в усамітненому місці між Чикаго і Нью-Йорком неподалік від м. Вірджинії — монахи Макарій і Марк. Братія розповіли про богослужбові особливості православного життя в США, господарську діяльність і прийом паломників в їх монастирі.

Для всіх присутніх на «молодіжці» дует учасників зустрічі заспівав під гітару про монашество, молитву і православну віру мелодійні православні канти.

На знак подяки архімандрит Олександр і американські гості також виконали богослужбові піснеспіви древнім наспівом російською та англійською мовами.

Справжнім сюрпризом для всіх став виступ на закінчення чоловічого ансамблю «Перфектум», який виконав українські народні пісні.

Наступна зустріч відбудеться 11-го вересня.

Браття і сестри! Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь в просвітницьких бесідах, що проходять по неділям в 15-30 (крім передодня великих свят) в Успенській Києво-Печерській Лаврі в корпусі № 45. Велике прохання не ігнорувати вимоги до форми одягу, які стосуються всіх без винятку відвідувачів Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

відео молодіжка РПЦЗ США

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: