Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

24.08.2019

Намісник Лаври провів робочу зустріч з гостем з Індії

002В рамках робочого візиту до міста Києва відомий діяч в сфері медицини Сайрус Пунавалла (засновник і голова найбільшого в світі виробника вакцин) відвідав  Києво-Печерську Лавру і провів зустріч з Намісником обителі митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом.

Інститут керівника компанії-виробника вакцин Poonawalla Group Сайруса Пунавалли займається розробкою і розповсюдженням вакцин, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), в більш ніж 170 країнах світу.

Під час зустрічі владика Павел і вельмишановний гість обмінялися словами вітання, а також пам’ятними подарунками. Митрополит Павел подякував високому гостю за спілкування і побажав: «Нехай Ваші труди, які сприяють оздоровленню людей, запобіганню хвороб, будуть завжди успішними, щоб Ви могли працювати на благо тих, кому ця допомога потрібна найбільше, і нехай допомога Божа завжди Вас в цьому супроводжує».

Також під час візиту в Києво-Печерську Лавру гість столиці відвідав Лаврські печери, де покояться нетлінні мощі преподобних угодників Печерських.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник медицина гості

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: