Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

17.06.2017

У Лаврі була проведена конференція на тему «Сучасні підходи до діагностики та лікування рефракційної патології»

000Після молебню напередодні Дня медичного працівника в Трапезній палаті храму на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських була проведена наукова конференція на тему «Сучасні підходи до діагностики та лікування рефракційної патології». Збори відкрив вітальним словом владика Павел.

Привітавши лікарів з професійним святом, митрополит Павел подякував їм за труди і додав: «Сьогодні без допомоги медика ніхто не може обійтися, а медики не можуть обійтися без допомоги Божої. Я вдячний Богу за те, що Україна має таких прекрасних людей, які роблять Боже діло. І тому закликаю вас завжди пам’ятати про те, що все починається з молитви і має закінчуватися молитвою. Нехай Господь дарує вам здоров’я і повертає сторицею за всі ваші добрі справи. Бажаю вам допомоги Божої, щоб Господь благословив ваші руки, допомагав Своєю милістю кожному з вас, і щоб ви завжди відчували радість іншої людини у своєму житті, яка знову отримала здоров’я».

В слові-відповіді завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Щупика професор Сергій Олександрович Риков подякував митрополиту Павлу за такі теплі слова і передав в подарунок владиці сувенір, який під керівництвом педагогів виготовили учні НВЦ «Левеня» для дітей з порушенням зору міста Львова. «Нехай Господь, дорогий Владико, за Ваші труди, любов і теплоту, — сказав Сергій Олександрович, — любов’ю цих дітей спасає і зміцнює Вас!»

По завершенні конференції для всіх її учасників була проведена екскурсія по Києво-Печерській Лаврі, під час якої лікарі-офтальмологи помолилися у нетлінних мощей Печерських святих угодників, після чого гостей запросили на трапезу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Київ конференція медицина

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: