Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

16.11.2017

Конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї завершилася Літургією в Лаврі

000З 13 по 16 листопада 2017 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Києві проходила Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї.

Останній день конференції почався з Божественної Літургії в Успенському соборі Великої церкви Києво-Печерської Лаври. Богослужіння очолив глава Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон. Його Високопреосвященству співслужили братія обителі, а також численні священнослужителі — керівники відділів у справах сім’ї в єпархіях УПЦ. Духовенство прибуло в головну святиню столиці разом зі своїми сім’ями для посиленої молитви про благополучне звершення покладеного на них відповідального послуху.

Перед причащанням мирян насельник Лаври ієродиякон Інокентій звернувся до присутніх з проповіддю про останні долі світу на підставі прочитаного апостольського зачала (1Сол., 271 зач., 5:1-8): «Багато хто передрікає всілякі катастрофи світового масштабу. Але читаючи Апостол, ми бачимо зовсім іншу картину людської катастрофи, вона відноситься не до зовнішнього, але до внутрішнього світу — абсолютного падіння моральності. Будемо  пильнувати, тобто тримати свій розум бадьорим і просвітленим Божою благодаттю, і тверезитися, бути готовим на звершення добрих справ, щоб нас захищала віра в Бога і любов до ближнього, і незламним для нас шоломом нехай буде надія обіцяного спасіння!»

Після запричасного стиха архієпископ Пантелеімон звернувся з архіпастирським словом до гостей та прихожан обителі. Подякувавши Намісникові Лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу і братії за гостинність, владика розповів про важливість традиційних сімейних цінностей для суспільства.

«З родини починається шлях людини довжиною у все життя. Батьки закладають основи віри і моральності, — підкреслив владика. — Саме в родині прищеплюють ті цінності, які засновані на заповідях Божих».

Подякувавши всім за молитви і привітавши всіх причасників з прийняттям Пречистих Христових Таїн, архієпископ Пантелеімон побажав всім, щоб «Господь був з нами в усі дні і після закінчення цього віку. Нехай благодать і мир Господа нашого Ісуса Христа, Покров Пречистої Його Матері і молитви всіх святих перебувають з нами віднині і довіку!»

Після закінчення Літургії була зроблена загальна фотографія учасників конференції в пам’ять про спільну молитву у Великій церкві Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти конференція

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: